Rybářský bazar
Rybaření

Rybářský bazar pro všechny rybáře, rybářské navijáky, pruty, podběráky. V rybářském bazaru si vybere každý rybář

Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Rybářský bazar

5. 7.
pondělí
Foto není k dispozici Kaprařina

Dobrý den, prodám kompletní kaprařskou výbavu. PC byla necelých 100 tis. Vše nově nakoupeno před dvěma lety v červnu. Celkem 3x u vody. Bohužel z nedostatku času a narození dítěte vše prodávám. Pro bližší info 603 140 584 také tu je krmení v hodnotě přes 20 tis od firmy ..

Cena dohodou
Benešov
4. 7.
neděle
Foto není k dispozici Rybářské potřeby

Nabízím. Rybářský Naviják Dayton. Rybářský podberak. Rybářská vesta Mikádo. Xl. Plynový vařič kemping. Mohu zaslat foto. 602454621.

Cenu nabídněte
Praha
8. 6.
úterý
Prodám rybářský člun extracarp a motor Mercury 3,5 Prodám rybářský člun extracarp a motor Mercury 3,5

Prodám prakticky nepoužívaný člun pro dva a kvalitní pouze zajetý motor Mercury3,5 Hp. Viz foto

24.000,-
Říčany
20. 3.
sobota
Foto není k dispozici Prodám člun Marine 15 F s celkovým vybavením pro r

Prodám člun Marine 15 F 4640x1540x600 prostorný,s podlahou,plachtou na člun,rolnou kotevní,2 navijáky na ukotvení, motorem Tohatsu 4 taktní 5 HP požívaný 2 hod.v provozu k tomu na odložení motoru pojízdný stojan,nákladní přívěs na loď značky Francie CBS typ:P4B.Prodávám ze ..

124.000,-
Opava
6. 8.
čtvrtek
Prostorný bivak od německé fa. Ehmanns Prostorný bivak od německé fa. Ehmanns

Prodám zánovní velký a prostorný bivak pro 1 rybáře od německé fa. Ehmanns, absolutně nepromokavý a přitom prodyšný, s vodním sloupcem 10000mm, 2 velká zadní okna s moskytiérou a krytem, velmi pevná garážová konstrukce 19 mm odolná v extrémním větru a dešti, drobné ..

3.900,-
Plzeň
31. 5.
neděle
Ebro - rybolov- Španělsko Ebro - rybolov- Španělsko

Od 1.9. 2020 otevíráme kemp!!! Neváhejte a rezervujte si svůj termín. Ještě úplně nevíme podmínky cestování a hygienických opatření, ale u nás se budete cítit bezpečně. Vždyť máme kemp na samotě v překrásné divoké přírodě. Pro turisty se hranice Španělska ..

Cena dohodou
Zahraničí
16. 2.
neděle
Foto není k dispozici Registrace plavidla

Máte problémy s registrací plavidla nebo motoru v ČR. Registrujte svou loď v Holandsku, žádné technické kontroly, žádná buzerace. Přistoupením ČR k EU, můžete registrovat svou loď v jakékoliv členské zemi EU a využívat kdekoliv na světě. Tel. 777-344748 Mail: ..

Cena dohodou
Strakonice
31. 1.
pátek
Foto není k dispozici Prodej celých ročníků časopisu Rybářství.

Prodám celé ročníky časopisu Rybářství, ročníky 2007-2019, původní cena 60.-Kč/kus. Nyní cena 10.-Kč/kus.V případě odběru všech ročníků 5.-Kč/ kus. Mostecko.

Cena v textu
Ústí nad Labem
16. 1.
čtvrtek
Foto není k dispozici Španělsko - Ebro

Splňte si svůj rybářský sen a navštivte náš kemp na přehradě Mequienenza na řece Ebro. Můžete s námi lovit sumce, candáty, kapry, okouny a blackbasse. Máme mnohaleté zkušenosti s rybolovem na Ebru. Dům je přímo u vody. Na místě se nachází česky mluvící průvodce. ..

Cena dohodou
Jihlava

Stránka: 1

Rybářský bazar

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Rybářský bazar.
Pro změnu inzertní rubriky z Rybářský bazar na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Rybářský bazar
Nápověda - Podmínky - RSS